Chcesz usprawnić procesy w Twojej organizacji oraz zoptymalizować łańcuch dostaw?
Potrzebujesz naszych innowacyjnych maszyn dystrybucyjnych!

Elastyczne, wydajne i dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb – zawsze gotowe do pracy – nasze rozwiązania zapewniają lepszy wgląd w procesy realizowane w Twojej firmie.

Wszystko opiera się na szczegółowej analizie interakcji między technologią i procesami roboczymi klienta. W rezultacie powstają przemyślane rozwiązania wspierające łańcuch dostaw, które nie tylko wpływają na bieżące strategie operacyjne, lecz radykalnie je modyfikują. Z perspektywy Twojej firmy wszystko to przekłada się na wzrost produktywności, wydajności procesów, a co najważniejsze, na przewagę nad konkurencją.

Nasze doświadczenie w postaci ponad miliarda zautomatyzowanych transakcji wydawania zasobów oznacza, że dysponujemy naprawdę szeroką wiedzą. Podświadomie rozumiemy globalne wyzwania czyhające na współczesnych klientów i dostawców. Wiemy, co działa, a co nie. Naszym celem jest kształtowanie przyszłości zarządzania łańcuchem dostaw przez firmy. Mówimy tutaj o Internecie rzeczy (ang. Internet of Things) w praktyce. To koncepcja, dzięki której my wyprzedzamy trendy – a Ty wyprzedzasz swoją konkurencję.0/7
dostępność
0%
mniej zapasów
0%
oszczędności
0%
większa efektywność

Światowej klasy zautomatyzowane rozwiązania do wydawania

Praktycznie każda firma musi znaleźć sposób na kontrolowanie kosztów, usprawnianie procesów oraz wykorzystanie danych użytkownika do pomiaru i oceny wydajności za pomocą wielu kluczowych wskaźników efektywności. Właśnie tym wyróżnia się firma DOZAMEL. Wszystkie nasze zautomatyzowane rozwiązania do wydawania współpracują z usługą Trajectory Cloud™, rozbudowaną i bezpieczną platformą do analizy danych, która umożliwia całodobowe śledzenie, zarządzanie, kontrolowanie, monitorowanie i analizowanie zapasów, materiałów, sprzętu i zapasów produktów w czasie rzeczywistym. Poniżej przedstawione zostały nasze główne linie produktów przeznaczone do użytku w magazynach i centrach dystrybucyjnych, transporcie, motoryzacji, handlu, branży spożywczej, opiece zdrowotnej i licznych innych branżach. Omówmy je pokrótce.

Oparty na chronionym patentami oprogramowaniu Trajectory CloudTM – dzięki niemu zawsze wiesz kto użył czego, kiedy i gdzie – przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Będziesz w stanie analizować nawet punkty ponownych zamówień, procesy uzupełniania zapasów, wzorce wykorzystania i potrzeby serwisowe urządzeń.

Wszystkie urządzenia to łatwe w użyciu urządzenia internetowe (niekorzystające z systemu MS Windows). Działają w oparciu o technologię Apex Connect n’ Go TechnologyTM, dzięki czemu wystarczy po prostu podłączyć urządzenie do zasilania oraz połączyć je z Internetem – i gotowe!

Certyfikowany dystrybutor – zaufany partner

Łatwe w użyciu, proste w instalacji,
efektywne w eksploatacji!

Możesz spać spokojnie, wiedząc że nasza wiedza, innowacyjne rozwiązania i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!