Project Description

Chcesz usprawnić swój łańcuch dostaw?
Potrzebujesz maszyn dystrybucyjnych?

Skontaktuj się z nami!

SafetyPoint® Log&Prod

KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIE
DLA PRODUKCJI I CENTRÓW LOGISTYCZNYCH

Maksymalne bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo pracowników ma kolosalne znaczenie. Wyeliminuj problemy ręcznego zarządzania i zagwarantuj swojemu zespołowi dostęp do odpowiednich środków ochrony osobistej, których potrzebują, przy zastosowaniu zautomatyzowanego ewidencjonowania, którego Ty oczekujesz! Firma DOZAMEL eliminuje problemy tego typu, oferując bogaty wybór rozwiązań do wydawania zasobów, które ułatwiają wydawanie różnego rodzaju produktów, takich jak okulary i rękawice ochronne, ochronniki słuchu lub aparaty oddechowe. Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoi pracownicy są chronieni przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dedykowane rozwiązanie

SafetyPoint Log&Prod to rozwiązanie skierowane do firm z branży automotive, AGD, produkcyjnych i centrów logistycznych. Znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie występuje potrzeba standaryzacji produktów, stały dostęp do nich oraz konieczność zaopatrzenia pracowników w trybie ciągłym. Maszyny wyposażone są w optymalny dla tych branż zakres produktowy tj. rękawice montażowe poliuretanowe i nitrylowe, rękawice antyprzecięciowe klasy 3 i 5, rękawice antystatyczne ESD, kamizelki ochronne oraz noże bezpieczne. Produkty dostępne są w szerokiej skali rozmiarów co gwarantuje wysoki komfort pracy pracowników. SafetyPoint Log&Prod jest rozwiązaniem bardzo elastycznym i maszyny mogą być rozlokowane w różnych miejscach hal produkcyjnych po to aby pracownicy mieli potrzebne materiały zawsze pod ręką. Nad spójnością i bezawaryjnym funkcjonowaniem maszyn czuwa nasze unikalne oprogramowanie.

Typ maszyny

SERIA:

EDGE

PRZEZNACZENIE:

Wydawanie przedmiotów

OPROGRAMOWANIE:POŁĄCZENIE:

Inteligentne rozwiązania do zarządzania zapasami na stanowisku pracy

Nasze rozwiązania z dostępem do Internetu, instalowane w lokalizacjach klienta: halach, warsztatach a nawet przy stanowiskach pracy, upraszczają procesy robocze, poprawiają precyzję i obniżają koszty zaopatrzenia nawet o 30%. Rozwiązania firmy DOZAMEL promują wzajemnie korzystną współpracę, są łatwe w obsłudze, łatwe do wdrożenia i ekonomiczne.

Korzyści dla firm

  • Upraszczaj procesy dostawców i zwiększaj wydajność zaopatrzenia.
  • Obniżaj koszty, eliminuj przypadki przepełnienia magazynu i wyczerpania zapasów, jak również unikaj zamawiania zapasów i sprzętu niezgodnych z przepisami.
  • Kontrola dostępu przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, gwarantuje rejestrację transakcji i monitorowanie ich.
  • Miej stały nadzór nad wyposażeniem w firmie i jego obiegiem.

Łatwe w użyciu, proste w instalacji,
efektywne w eksploatacji!

Możesz spać spokojnie, wiedząc że nasza wiedza, innowacyjne rozwiązania i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!