Project Description

Chcesz usprawnić swój łańcuch dostaw?
Potrzebujesz maszyn dystrybucyjnych?

Skontaktuj się z nami!

Urządzenia ToolPoint® MegaStore™ 9000

Inteligentne, wyposażone w czujniki rozwiązania do miejsc użycia

Uzyskaj bezprecedensową kontrolę i wgląd w zużycie zasobów i materiałów dzięki technologii MegaStoreTM. Inteligentna, wyposażona w czujniki szafa kontroluje zasoby, materiały i sprzęt bezpośrednio w punkcie użycia.

Użytkownicy w szybki i prosty sposób uzyskują dostęp do części, zasobów, podzespołów i materiałów, natomiast przełomowa technologia czujników MegaStore śledzi pozycje dostępne pod ręką i używane w czasie rzeczywistym. Zapomnij o oznaczeniach RFID. Technologia czujników MegaStore zajmie się wszystkim automatycznie.

Dzięki prostej instalacji, prostemu uzupełnianiu zapasów i natychmiastowemu zwrotowi z inwestycji korzyści z wdrożenia systemu MegaStore zauważysz praktycznie natychmiast.

Typ maszyny

SERIA:

MegaStore

PRZEZNACZENIE:

Wydawanie przedmiotów

OPROGRAMOWANIE:POŁĄCZENIE:

Zobacz cały film

ToolPoint® MegaStore™

MegaStore 9000

MegaStore 9000

Nasze wyposażone w czujniki rozwiązanie z komorami do wydajnego, skoncentrowanego wydawania zasobów i zarządzania zasobami, materiałami i sprzętem.

KONTAKT

MegaStore 9500

MegaStore 9500

Nasze wyposażone w czujniki rozwiązanie z komorami i szufladami do wydajnego, skoncentrowanego wydawania zasobów i zarządzania zasobami, materiałami i sprzętem.

KONTAKT

MegaStore 9900

MegaStore 9900

Nasze wyposażone w czujniki rozwiązanie z szufladami do wydajnego, skoncentrowanego wydawania zasobów i zarządzania zasobami, materiałami i sprzętem.

KONTAKT

Łatwe w użyciu, proste w instalacji,
efektywne w eksploatacji!

Możesz spać spokojnie, wiedząc że nasza wiedza, innowacyjne rozwiązania i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!