Chcesz usprawnić procesy w Twojej organizacji oraz zoptymalizować łańcuch dostaw?
Potrzebujesz naszych innowacyjnych maszyn dystrybucyjnych!

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Trajectory CloudTM

Wyobraź sobie świat, w którym już nie musisz martwić się o to, czy potrzebne ci części, zasoby i materiały będą dostępne w odpowiednim momencie i miejscu. Wyobraź sobie, że wiesz, kiedy strategiczny sprzęt, narzędzia, instrumenty i inne aktywa są pobierane, kto ich używa i kiedy są zdawane… A nawet kiedy termin ich zdania został przekroczony. Wyobraź sobie, że jesteś w stanie monitorować w czasie rzeczywistym poziom zużycia zasobów w swojej firmie, zgodność z przepisami i poziomy magazynowe, a przypadki wyczerpania zapasów odeszły do historii.

Dzięki subskrypcji usługi Apex Trajectory Cloud™ Enterprise Software Service jesteś w stanie śledzić, kontrolować, monitorować i analizować swoje zasoby, materiały i urządzenia i zarządzać nimi w czasie rzeczywistym. Dzięki usłudze Trajectory Cloud wszystko jest proste. Zarządzaj swoim łańcuchem dostaw i dysponuj zasobami ze swojego komputera stacjonarnego, notebooka lub dowolnego urządzenia mobilnego lub przeglądarki, niezależnie od miejsca i czasu, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania, w związku z czym twój dział informatyczny nie musi niczego obsługiwać. To rozbudowane i bezpieczne rozwiązanie oparte na chmurze.

Dane są płynnie przesyłane ze wszystkich urządzeń Apex z technologią Connect n’ Go™ za pośrednictwem platformy Trajectory Cloud łączami Ethernet lub bezprzewodowo za pośrednictwem Internetu.

Platforma Trajectory Cloud automatyzuje przepływ informacji dotyczących uzupełniania zapasów między twoim magazynem i dostawcami zewnętrznymi. Ustalaj harmonogramy tworzenia raportów lub wyświetlaj informacje na żądanie w czasie rzeczywistym, posortowane i sumowane w sposób dostosowany do twoich potrzeb. Rozbudowany system powiadomień i alertów pozwala tobie lub dowolnej wyznaczonej przez ciebie osobie odbierać komunikaty na temat niskiego stanu zapasów, zmiany wzorców użycia, braku zwrotu pozycji w terminie lub dowolnych innych zdefiniowanych przez ciebie zdarzeń. Dzięki technologii Trajectory Cloud to takie proste!Connect n’ Go™

Wszystkie urządzenia firmy DOZAMEL to łatwe w użyciu urządzenia internetowe (niekorzystające z systemu MS Windows). Działają w oparciu o technologię Apex Connect n’ Go. Nie trzeba instalować żadnych serwerów, w związku z czym twój dział informatyczny nie musi niczego obsługiwać. Po prostu podłącz urządzenie do źródła zasilania i Internetu (za pośrednictwem przewodu Ethernet lub bezprzewodowo) i już możesz startować. To takie proste!
Światowej klasy zautomatyzowane rozwiązania do wydawania

Praktycznie każda firma musi znaleźć sposób na kontrolowanie kosztów, usprawnianie procesów oraz wykorzystanie danych użytkownika do pomiaru i oceny wydajności za pomocą wielu kluczowych wskaźników efektywności. Właśnie tym wyróżnia się firma DOZAMEL. Wszystkie nasze zautomatyzowane rozwiązania do wydawania współpracują z usługą Trajectory Cloud™, rozbudowaną i bezpieczną platformą do analizy danych, która umożliwia całodobowe śledzenie, zarządzanie, kontrolowanie, monitorowanie i analizowanie zapasów, materiałów, sprzętu i zapasów produktów w czasie rzeczywistym. Poniżej przedstawione zostały nasze główne linie produktów przeznaczone do użytku w magazynach i centrach dystrybucyjnych, transporcie, motoryzacji, handlu, branży spożywczej, opiece zdrowotnej i licznych innych branżach. Omówmy je pokrótce.

Certyfikowany dystrybutor – zaufany partner

Łatwe w użyciu, proste w instalacji,
efektywne w eksploatacji!

Możesz spać spokojnie, wiedząc że nasza wiedza, innowacyjne rozwiązania i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!