Project Description

Chcesz usprawnić swój łańcuch dostaw?
Potrzebujesz maszyn dystrybucyjnych?

Skontaktuj się z nami!

Urządzenia ToolPoint® Axcess™ 6100

Bezpieczny całodobowy dostęp i ewidencjonowanie

Zautomatyzowane systemy szaf ToolPoint Axcess™ umożliwiają bezpieczne ewidencjonowanie majątku do wielokrotnego użytku i produktów eksploatacyjnych. W rezultacie twój zespół ma do dyspozycji dokładnie to, czego potrzebuje, niezależnie od czasu i miejsca, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Elastyczne konfiguracje są dostosowywane do twoich potrzeb i uwzględniają rozmiary i kształty różnych pozycji, takich jak zapasy, zestawy zasobów, części, narzędzia, urządzenia przenośne i nie tylko. Wydawanie pojedynczych i wielu pozycji, pobieranie/zdawanie zasobów, okresy wypożyczenia, zarządzanie majątkiem, samoobsługowe, zautomatyzowane odbieranie zamówień/rezerwacji – wszystkie te funkcje są dostępne w zautomatyzowanych systemach szaf ToolPoint Axcess™.

System Axcess 6100

Płytkie oraz niskie lub wysokie szafy przeznaczone do zarządzania zasobami wielokrotnego użytku, takimi jak skanery ręczne, radio, narzędzia i przyrządy, zapewniające stały dostęp do danych o tym kto używa urządzeń i narzędzi, a także gdzie. Dostępne są rozwiązania z 9, 12, 18 i 24 drzwiczkami.

Indywidualna kontrola komór w przypadku zasobów nadających się do powtórnego użycia, narzędzi i skalibrowanych instrumentów.

Typ maszyny

SERIA:

AXCESS

PRZEZNACZENIE:

Wydawanie przedmiotów
Zarządzanie wyposażeniem
Click & collect

OPROGRAMOWANIE:POŁĄCZENIE:0%
kontroli
0sek.
trwa pobranie
0%
mniej strat sprzętu
0%
większa produktywność
Zobacz cały film

ToolPoint® Axcess™

System Axcess 6000

System Axcess 6000

sterowanie indywidualnymi komorami zasobów wielokrotnego użytku i przedmiotów do samoobsługowego zautomatyzowanego odbioru zamówień/rezerwacji. Dostępne są rozwiązania z 18, 21, 24, 27, 30, 33 i 36 drzwiczkami.

KONTAKT

System Axcess 6100

System Axcess 6100

płytkie oraz niskie lub wysokie szafy przeznaczone do zarządzania zasobami wielokrotnego użytku, takimi jak skanery ręczne, radio, narzędzia i przyrządy, zapewniające stały dostęp do danych o tym kto używa urządzeń i narzędzi, a także gdzie. Dostępne są rozwiązania z 9, 12, 18 i 24 drzwiczkami.

KONTAKT

System Axcess 6500

System Axcess 6500

Versatile configurations combine the individual compartment control of the Axcess 6000 system with Apex patented sensor technology; available in 18, 21, 24, and 27 door solutions.

KONTAKT

System Axcess 6800

System Axcess 6800

Automated lockers designed to deliver rugged outdoor versatility and 24/7 will-call and pickup, check-out/check-in, and self-service dispensing convenience; available in 11 and 23 door solutions.

KONTAKT

Łatwe w użyciu, proste w instalacji,
efektywne w eksploatacji!

Możesz spać spokojnie, wiedząc że nasza wiedza, innowacyjne rozwiązania i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!