Project Description

Chcesz usprawnić swój łańcuch dostaw?
Potrzebujesz maszyn dystrybucyjnych?

Skontaktuj się z nami!

Urządzenia SafetyPoint® EDGE™ 5000

Dostęp na poziomie użytkownika do wydawania pojedynczych przedmiotów

Zapewnij pracownikom dostęp do wszystkich niezbędnych zasobów – niezależnie od czasu i miejsca. System SafetyPoint® EDGE™ 5000 to najpopularniejszy na świecie spiralny system wydawania zasobów. System EDGE został specjalnie wzmocniony pod kątem wymagających środowisk przemysłowych. Zapewnia bezbłędne wydawanie niesamowicie szerokiej gamy zasobów eksploatacyjnych, narzędzi, części i materiałów. Precyzyjne wydawanie zasobów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, to najprostsza droga do ograniczenia zużycia, uzyskania wglądu w zakres wykorzystania i usprawnienia procesów zaopatrzenia.

Zapewnia kontrolę na szczeblu użytkownika oraz wydawanie przedmiotów pojedynczych, zajmując mniejszą powierzchnię.

Typ maszyny

SERIA:

EDGE

PRZEZNACZENIE:

Wydawanie przedmiotów pojedynczych

OPROGRAMOWANIE:POŁĄCZENIE:0%
Oszczędności
0%
Redukcji zapasów
0sek.
Trwa pobranie
0%
Kontroli
Zobacz cały film

SafetyPoint® EDGE™

EDGE 5000

EDGE 5000

Urządzenie EDGE 5000 jest przemysłowym koniem pociągowym. To seria najczęściej wybierana przez tysiące przedsiębiorstw na całym świecie – gwarantuje bezpieczne i niezawodne wydawanie milionów pozycji każdego dnia.

KONTAKT

EDGE 5000E

EDGE 5000E

W modelu EDGE 5000E zastosowano technologię zautomatyzowanej windy podającej, która szybko i delikatnie wydaje schłodzone i wrażliwe na uszkodzenia pozycje.

KONTAKT

EDGE 5000R

EDGE 5000R

Model EDGE 5000R wydaje pozycje schłodzone do temperatury 0°C (32°F) za pośrednictwem standardowego systemu wydawania stosowanego w modelu EDGE 5000.

KONTAKT

Łatwe w użyciu, proste w instalacji,
efektywne w eksploatacji!

Możesz spać spokojnie, wiedząc że nasza wiedza, innowacyjne rozwiązania i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!