Szukasz rozwiązań? Jesteś zainteresowany produktami?

LEBON PROTECTION

O PRODUCENCIE

Państwa bezpieczeństwo w pracy to nasz priorytet

W pełni wykorzystujemy nasze umiejętności, aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo. Rozpoczęliśmy w 1973 roku od wsłuchiwania się w potrzeby naszych klientów i od tego czasu zawsze tak postępujemy.

Zrozumienie i zaspokojenie Państwa potrzeb umożliwia nam ciągły rozwój, wykorzystując narzędzia najnowszej generacji. Pozwala to poprawić jakość oraz wydajność naszych produktów, dbając jednocześnie o środowisko naturalne. W LEBON jesteśmy dumni, że możemy produkować rękawice wysokiej jakości już od dwóch pokoleń.

Trusted Partner

DORADZAMY I ANALIZUJEMY

Tworzenie produktu polega przede wszystkim na spełnianiu wymogów przemysłu i przeprowadzeniu odpowiedniego audytu bezpieczeństwa. Kluczową kwestią jest dla nas słuchanie potrzeb naszych klientów podczas procesu tworzenia produktów i doradzania. Ciągle szukamy doskonałych rozwiązań które pozwolą przy współpracy z nami zmniejszyć ilość wypadków. Nasi doradcy handlowi są prawdziwymi fachowcami, którzy wysłuchają Państwa i pomogą rozpocząć doskonałą współpracę.

PRODUKCJA I ZARZĄDZANIE

Produkowanie wymaga perfekcyjnej znajomości linii produkcyjnej, technologii i materiałów. Jako producent rękawic od 1973 doskonale znamy wymagania produkcyjne. Grupa LEBON zawdzięcza swoją siłę swoim 5-ciu zakładom produkcyjnym, laboratorium badawczemu i doświadczeniu. Oferujemy najlepszy stosunek ceny do jakości i wydajności.

KONTROLA I KOORDYNACJA

Wyposażona w bardzo nowoczesną bazę logistyczną zlokalizowaną w samym środku Europy, Grupa LEBON jest gotowa do zapewnienia odpowiedniej jakości serwisu. Jednym z naszych priorytetów jest zapewnienie naszym klientom odpowiednich produktów w odpowiednim czasie. Jakość usług, czas reakcji, przy jednoczesnym przestrzeganiu stawianych nam terminów realizacji zadań, są słowami kluczowymi polityki logistycznej Grupy LEBON.

TECHNOLOGIE LEBON

KATALOG PRODUKTÓW

Trwa wczytywanie

RYZYKO POD KONTROLĄ

Nasza wiedza i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy.

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!