Szukasz rozwiązań? Jesteś zainteresowany produktami?

Hellberg

Od 1962 roku Hellberg Safety poświęca się dostarczaniu najlepszych produktów do ochrony słuchu i twarzy.

Nasze zaangażowanie oznacza, że wiemy wszystko o bezpieczeństwie. Ale wiemy również, że projekt i technologia produktu są równie ważne dla zachowania bezpieczeństwa. Ponieważ nie ma znaczenia, jak dobra jest ochrona, jeśli nie jest ona wygodna na twojej głowie lub czy uniemożliwia ci słyszenie lub zobaczenie tego, co musisz usłyszeć i zobaczyć. Musi czuć się idealnie, ponieważ sprzęt ochronny jest bezużyteczny, jeśli nie jest używany.

 

Dlatego naszą najważniejszą cechą jest Twoje użytkowanie. Wszystkie produkty Hellberg są przyjazne dla użytkownika, dzięki czemu możesz cieszyć się spokojem w całym zamieszaniu i hałasie w miejscu pracy, a także spokojem generowanym przez ciężką pracę. W ciągu dnia i nie tylko.

Trusted Partner

Eye & Face Protection

Hellberg oferuje rozwiązania w zakresie ochrony oczu i twarzy do szerokiej gamy zastosowań. Okulary ochronne, gogle ochronne, wizjery i uchwyty do wizjerów są ergonomicznie zaprojektowane, aby były wygodne, praktyczne i skuteczne. Można je łatwo łączyć z ochronnikami słuchu, hełmami ochronnymi i ochraniaczami brwi.

Hearing Protection

Hellberg oferuje pełną gamę bardzo wygodnych ochronników słuchu w różnych modelach i stylach. Świetne funkcje, wygoda i łatwość użytkowania motywują Cię do ciągłego używania ochronników słuchu. Z Hellberg nigdy nie musisz iść na kompromis w kwestii swojego bezpieczeństwa.

KATALOG PRODUKTÓW

Trwa wczytywanie

RYZYKO POD KONTROLĄ

Nasza wiedza i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy.

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!