Szukasz rozwiązań? Jesteś zainteresowany produktami?

GUIDE Gloves

TWORZYMY RĘKAWICE ROBOCZE,
KTÓRE CHRONIĄ I POPRAWIAJĄ WYDAJNOŚĆ PRACY PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Od ponad 30 lat naszą misją pozostaje ochrona dłoni i polepszanie wydajności pracy rzemieślników. Jako najszybszy, najbardziej zrównoważony i innowacyjny producent najwyższej jakości rękawic roboczych dla szeregu różnych branż stale dokładamy starań z myślą o polepszaniu bezpieczeństwa i higieny pracy. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii, rozwijaniu produktów w oparciu o uwagi użytkowników oraz przywiązaniu do nowych pomysłów.

Stale pracujemy nad nowymi produktami i materiałami, tak by odpowiadać na bieżące i przyszłe zapotrzebowania na środowiskowo zrównoważoną ochronę. Tworzymy też narzędzia cyfrowe, których zadaniem jest kierować naszych klientów do najodpowiedniejszych rękawic oraz właściwych sposobów ich użytkowania — co z kolei zarówno przekłada się na poprawę indywidualnego doświadczenia użytkownika, jak i przyczynia do poprawy ogólnego poziomu bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Trusted Partner

OFERUJEMY PRODUKTY, KTÓRE GWARANTUJĄ BEZPIECZEŃSTWO I POPRAWIAJĄ WYDAJNOŚĆ PRACY PROFESJONALNYCH UŻYTKOWNIKÓW

Bezpieczeństwo jest dla nas wartością nadrzędną, dlatego w naszej ofercie znajdziesz tylko artykuły sprawdzonych marek, szczycących się najwyższym poziomem jakości pod względem wykonania oraz stosowanych materiałów. Jedną z takich firm jest Guide Gloves: szwedzki producent, który swoje rękawice ochronne dystrybuuje również w Polsce.

Profesjonalne rękawice BHP

Ekspozycja na niebezpieczne czynniki w pracy koniecznie wymaga zaopatrzenia się w indywidualnie dopasowaną odzież BHP o odpowiednich parametrach. Inwestując w środki ochrony indywidualnej, należy wziąć pod uwagę szereg aspektów związanych z charakterem wykonywanej pracy i rodzajem ryzyka, na które narażeni są pracownicy. Guide Gloves znajdują zastosowanie między innymi w takich branżach jak stalownictwo, motoryzacja, budownictwo czy logistyka. Producent udostępnia własne narzędzia cyfrowe, które, dzięki wbudowanym algorytmom, pozwolą Ci wybrać najodpowiedniejsze rękawice o najwyższym stopniu zabezpieczenia.

WIĘCEJ NIŻ PRODUKT
PARTNER DBAJĄCY O BEZPIECZEŃSTWO W MIEJSCU PRACY

Wybór rękawic roboczych ma kluczowy wpływ na tworzenie bezpiecznego i wydajnego miejsca pracy. W oparciu o wieloletnie doświadczenie i bogatą wiedzę firma Guide oferuje profesjonalne usługi zapewniające dobór odpowiednich rękawic do wszelkich zastosowań i optymalizację funkcjonowania całego przedsiębiorstwa.

OCENA SYTUACJI
Analizujemy zagrożenia i potrzeby w miejscu pracy oraz oceniamy zastosowania i koszty. W oparciu o uzyskane wyniki przedstawiamy sugestie poprawy.

NIESTANDARDOWY ASORTYMENT
Ustalamy i dostarczamy wybrany asortyment rękawic roboczych odpowiadających potrzebom i preferencjom firmy.

KSZTAŁCENIE I DORADZTWO
Organizujemy profesjonalnie prowadzone szkolenia i kursy certyfikacyjne w zakresie doboru i użytkowania rękawic przez pracowników.

WSPÓŁTWORZENIE
Już wkrótce zaoferujemy naszym klientom możliwość projektowania niestandardowych rękawic przystosowanych do specyficznych potrzeb.

NAPĘDZANI INNOWACJĄ

Korzystamy z nowych technologii, aby znajdować trwałe rozwiązania dla obecnych i przyszłych potrzeb, a także stale opracowujemy nowe materiały, które pomagają poprawić wydajność i ochronę.

GUIDE ENVI™

ZRÓWNOWAŻONE RĘKAWICE DLA WYMAGAJĄCYCH UŻYTKOWNIKÓW

Naturalnie łączymy wysoką jakość z najbardziej zrównoważonymi materiałami i dostępnymi metodami produkcji. Rękawice ENVI ™ są trwałą alternatywą dla zwykłych rękawic PU i nadal spełniają wszystkie wymagania w zakresie ochrony, komfortu i zręczności. Rękawice GUIDE ENVI ™ są produkowane bez wody, w przeciwieństwie do zwykłych rękawic PU, w których na jedną parę potrzeba około 5 litrów wody. Produkcja zużywa również o 40% mniej energii w porównaniu ze zwykłymi rękawicami PU. Rękawice ENVI ™ są wolne od szkodliwych chemikaliów, co czyni je jedynymi rękawicami PU, które są zatwierdzone do kontaktu z żywnością zgodnie z rozporządzeniem WE 1935/2004.

GUIDE HXFIBR™

WYJĄTKOWA WYTRZYMAŁOŚĆ I MANUALNOŚĆ

Nasz wyjątkowy materiał HXFIBR ™ to rewolucyjne połączenie innowacji i najnowocześniejszej technologii. Zawiera warstwę węglowodoru, cienkiego na jeden atom, lekkiego materiału, który jest również mocniejszy niż stal. Oznacza to, że rękawice HXFIBR ™ mają wyjątkowo trwałą ochronę przed przecięciem i wysoki poziom zręczności – nawet w najtrudniejszych warunkach.

KATALOG PRODUKTÓW

Trwa wczytywanie

RYZYKO POD KONTROLĄ

Nasza wiedza i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy.

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!