Oświadczenie Centrum BHP WPP Dozamel sp. z o.o.
w sprawie pandemii Coronavirus (COVID-19)

KONTAKT Z NAMI

Szanowni Państwo,

w związku z rozwojem sytuacji dotyczącej zagrożenia związanego z coronavirus (COVID-19) w Polsce i na świecie, Centrum BHP WPP DOZAMEL sp. z o.o. stosuje wzmożone środki ostrożności we wszystkich obszarach swojej działalności. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników.

W związku z powyższym:

 • Do komunikacji z naszym Zespołem prosimy w pierwszej kolejności wykorzystać takie formy komunikacji jak: telefon, email, LiveChat (dostępny na wszystkich naszych stronach internetowych). Pełne informacje kontaktowe znajdziecie Państwo na tej stronie: https://www.centrumbhpwpp.eu/kontakt/
 • Od 11.05.2020 pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
 • Prosimy aby na sali sprzedaży przebywało maksymalnie 6 osób jednocześnie oraz po 1 osobie przy stanowiskach kasowych.
 • Prosimy zachować bezpieczną 1,5 metrową odległość od personelu.
 • Preferowany typ płatności – płatność kartą, zbliżeniowa.
 • Prosimy ograniczyć wizyty w naszym sklepie do niezbędnego minimum. Większość towarów dostępna jest online w naszych sklepach internetowy lub można je również zamówić telefonicznie lub via email w naszym dziale sprzedaży.
 • Dostawy do Państwa firm wykonywane będą głównie za pomocą firm kurierskich, które mają wdrożone własne procedury przeciwdziałania COVID-19 .
 • Pracownicy poruszający się po terenie zakładów naszych Klientów, na własne potrzeby są wyposażeni w dodatkowe środki ostrożności tj. rękawice nitrylowe oraz żel dezynfekujący / antybakteryjny oraz maseczki ochronne zgodnie z zaleceniami jakie wydało Ministerstwo Zdrowia. (link)
 • Jeżeli na terenie Państwa firmy / zakładu wystąpił potwierdzony przypadek zakażenia koronawirusem COVID-19 prosimy o PILNE przekazanie nam tej informacji wraz z informacjami o podjętych działaniach i możliwości kontaktu osoby zarażonej z naszymi pracownikami.
 • Do odwołania zawieszamy nasze wyjazdy służbowe i spotkania biznesowe w naszej siedzibie.
 • Prosimy nie odwiedzać naszych pracowników bez potwierdzonego spotkania, ponieważ część pracowników może zostać skierowana do pracy zdalnej.

Informujemy również, iż robimy wszystko, aby zapewnić Państwu stałą dostępność krytycznych w tym czasie produktów takich jak: półmaski przeciwpyłowe, kombinezony ochronne, rękawiczki ochronne jednorazowe, płyny i żele do dezynfekcji.

Jednakże z powodu nagłego wzrostu popytu na całym świecie, zapasy tych produktów zostały wyczerpane. Dodatkowo rząd Chin zakazał eksportu tych towarów oraz półproduktów i materiałów co wywołało ogromny deficyt tych produktów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Ceny jakie pojawiają się na rynku też nie są cenami „standardowymi” a różnice sięgają już 1500% procent.

Nasz Dział Planowania Dostaw pilnie pozyskuje zapasy uzupełniające, jednak daty uzupełnienia stanów są niepewne. Jak tylko będziemy mieli więcej informacji na temat zapasów powyższych produktów, prześlemy kolejne oświadczenie. Do tego czasu prosimy kontaktować się na bieżąco z naszym działem handlowym.  

Jesteśmy przekonani, że zrozumiecie Państwo potrzebę zachowania wzmożonej ostrożności. Wszelkie działania prewencyjne, jakie podejmujemy, mają na celu ochronę zdrowia, maksymalne ograniczenie ryzyka, związanego z obecną sytuacją.  Zapewniamy, że na bieżąco monitorujemy oficjalne komunikaty Ministerstwa Zdrowia, WHO oraz Głównego Inspektora Sanitarnego i podejmujemy stosowne działania. Obecnie pracujemy tak, jak dotychczas. O wszelkich ewentualnych zmianach organizacyjnych, będą Państwo informowani na bieżąco.

 

Życzymy Państwu zdrowia i spokoju
Zespół Centrum BHP WPP DOZAMEL sp. z o.o.
OBEJRZYJ FILM

RYZYKO POD KONTROLĄ

Nasza wiedza i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!