Centrum BHP WPP Dozamel sp. z o.o. oraz Ejendals AB
mają zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na wydarzenie
Your safety in your hands odbywającego się w ramach
Ejendals Safety Academy on Tour 2019

 

Podczas wydarzenia będziecie Państwo mieli okazję:

 • zapoznać się z doświadczeniami w zakresie skutecznego doboru środków ochrony indywidualnej,
 • przetestować nowoczesne rozwiązania w zakresie ochrony rąk i stóp,
 • przedyskutować i wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące tematyki ochrony kończyn,
 • zapoznać się z koncepcją bezpieczeństwa firmy Ejendals.

Ejendals AB

Ejendals AB to szwedzka firma która specjalizuje się w opracowywaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości produktów chroniących ręce i stopy. Ejendals jest firmą rodzinną i jedną z wiodących firm w branży środków ochrony indywidualnej w Europie.

ROADSHOW EJENDALS SAFETY ACADEMY

We wrześniu 2019r. Ejendals po raz pierwszy pojawi się na ROADSHOW EJENDALS SAFETY ACADEMY w Polsce, zatrzymując się u wybranych klientów. Będzie to doskonała okazja do spotkania i porozmawiania na temat bezpieczeństwa pracowników na stanowiskach pracy, ochrony rąk i stóp, zdrowia i komfortu oraz analizy kosztów w szerszym wymiarze z uwzględnieniem profilaktyki zdrowotnej. Ze względu na szczególny charakter tego wydarzenia, przygotowaliśmy szereg niespodzianek.

Ejendals zaprezentuje swój autorski program zatytułowany „Koncept bezpieczeństwa Ejendals”, który ma na celu przede wszystkim zmniejszenie liczby wypadków i urazów w miejscu pracy, minimalizację skutków szkód dla zdrowia, zmniejszenie absencji w pracy, a tym samym zmniejszenie długoterminowych kosztów pracodawców .

Główną częścią poszczególnych przystanków na roadshow będzie profesjonalne seminarium, na którym zaprezentowane zostaną indywidualne rozwiązania Ejendals w zakresie ochrony dłoni i stóp, a także ogólne podejście do bezpieczeństwa w postaci koncepcji bezpieczeństwa Ejendals. Wszystkim będzie towarzyszyć poczęstunek w postaci szwedzkich specjałów.

Stacje testowe

 • manualność i znaczenie dobrej zręczności w ochronie rąk – to jak czujesz ma znaczenie
 • ochrona przed przecięciem – zobacz jak chronić swoje dłonie przed skaleczeniem
 • ochrona antywibracyjna – dobrze wiedzieć jak działa wibracja
 • ochrona przed olejami i chłodziwami
 • skanowanie FSS
 • jak ważna jest amortyzacja w obuwiu – test Poron XRD

Organizatorzy przewidzieli dla uczestników konkurs bazujący na ćwiczeniach ze stacji testowych z zakresu manualności i zręczności. Dla 3 finalistów konkursu ciekawe nagrody.

Agenda

Godzina

Czas trwania

Sesja

Grupa

Tematyka

11:00 – 11:45 45 minut Sesja 1 Osoby reprezentujące działy BHP lub inne ze strony zaproszonych gości Prezentacja z warsztatami „ochrona dłoni”
11:45 – 12:30 45 minut Sesja 1 Osoby reprezentujące działy BHP lub inne ze strony zaproszonych gości Prezentacja z warsztatami „ochrona stóp”
12:30 – 13:00 30 minut Lunch
13:00 – 14:00 1 godzina Sesja „Sharing good experience” Osoby reprezentujące działy BHP lub inne ze strony zaproszonych gości Wymiana doświadczeń i dobrych praktyk
Do rozpoczęcia pozostało:
0
0
0
0
Days
0
0
Hrs
0
0
Min
0
0
Sec

Termin i miejsce wydarzenia

Termin wydarzenia: 

 06.09.2019r. (piątek)  od godziny 11:00 do 14:00

Lokalizacja wydarzenia:

Wrocławski Park Przemysłowy
parking przy Centrum Konferencyjnym WPP
ul. Fabryczna 10
53-609 Wrocław, PL

For privacy reasons Google Maps needs your permission to be loaded. For more details, please see our Polityka prywatności.
Wyrażam zgodę

Rejestracja

RODO

RODO - Klauzula informacyjna dla uczestników bezpłatnych wydarzeń

Administratorem Państwa danych osobowych jest DOZAMEL Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu pod adresem ul. Fabryczna 10, 53-609 Wrocław, nr KRS: 0000085139, nr NIP: 8960001014, nr REGON: 931085872, tel. 71 35 65 701, fax 71 35 51 218, e‑mail: sekretariat@dozamel.pl, www.dozamel.pl.

Wyznaczyliśmy Inspektora Ochrony Danych (IOD), z którym w sprawach dotyczących przetwarzania i ochrony swoich danych osobowych mogą Państwo skontaktować się:

a)     listownie – kierując korespondencję na adres pocztowy wskazany w pkt 1., b)    drogą elektroniczną – wysyłając wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres email: iod@dozamel.pl.

Państwa dane osobowe będziemy przetwarzać w celach związanych z:

a) organizacją i przebiegiem bezpłatnego wydarzenia, na które Państwo dokonali zgłoszenia udziału, w szczególności do:

 • przyjęcia Państwa zgłoszenia na organizowane wydarzenie;
 • kontaktowania się z Państwem w sprawach organizacyjnych;
 • organizacji i realizacji wydarzenia, w tym sporządzania imiennych wykazów uczestników (i ewentualnych identyfikatorów);
 • prowadzenia ewentualnych badań marketingowych podczas wydarzenia;
 • wysyłki materiałów po zakończonym wydarzeniu.

Dane osobowe w powyższym celu będą przetwarzane na podstawie Państwa dobrowolnej świadomej zgody wyrażonej przez Państwa działanie polegające na dokonaniu zgłoszenia na organizowane przez nas wydarzenie [podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. a) RODO - osoba, której dane dotyczą wyraziła zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w jednym lub większej liczbie określonych celów].

W każdej chwili przysługuje Państwu prawo do wycofania udzielonej zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych, ale cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Państwa zgody przed jej wycofaniem.

b) ochroną osób i mienia na terenie, w obiektach i pomieszczeniach zarządzanych lub użytkowanych przez Administratora, poprzez zastosowanie całodobowego nadzoru agencji ochrony mienia i monitoringu wizyjnego wybranych miejsc [podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f) RODO - realizacja prawnie uzasadnionego interesu administratora polegającego na zapewnieniu bezpieczeństwa osób i mienia Administratora oraz naszych uczestników wydarzeń].

Pełna treść Klauzuli informacyjnej dla uczestników bezpłatnych wydarzeń jest dostępna na stronie pod adresem www.dozamel.pl w zakładce: Nasza Firma / Dane Osobowe lub pod bezpośrednim linkiem: http://dozamel.pl/pl/klauzula_informacyjna_dla_uczestnikow_bezplatnych_wydarzen/683/.

Uczestnictwo w „Ejendals Safety Academy on Tour 2019” oraz wybranej sesji jest bezpłatne po wcześniejszej rejestracji na naszej stronie.