ECO BEST TECHNOLOGY®

BEZPIECZEŃSTWO DLA CIEBIE I ŚRODOWISKA W JEDNYM

Podejmujemy wszelkie starania na rzecz rozwoju własnej firmy i podnoszenia standardów na całym świecie, oferując wysokiej jakości produkty. Zawsze poszukujemy lepszych sposobów na spełnienie obecnych potrzeb, bez uszczerbku dla przyszłości.

To dlatego znaczna część naszych badań poświęcona jest produktom biodegradowalnym i rozwojowi włókien, które mają mniejszy wpływ na środowisko. Dział badań i rozwoju firmy SHOWA osiąga istotny przełom dzięki technologii ECO BEST TECHNOLOGY® (EBT). 

NA CZYM POLEGA EBT?

Technologia EBT przyspiesza biodegradację nitrylu w aktywnych biologicznie wysypiskach, składowiskach odpadów i warunkach anaerobowych. Zdolności te zostały potwierdzone przez niezależne certyfikowane laboratoria wykorzystujące metody testowe uznane na skalę międzynarodową. EBT wykorzystuje materiały organiczne, powodujące, że materiał 6110 jest atrakcyjny dla aktywności mikrobiologicznej. 

Mikroorganizmy te podczas trawienia materiału EBT wydzielają enzymy, powodujące depolimeryzację nitrylu. W jej wyniku powstają biogazy i obojętny humus.

JAK DZIAŁA EBT?

[ 1 ] EBT Materiały

[ 2 ] Utylizacja rękawic

[ 3 ] Wysypisko

[ 4 ] Rozkład przez mikroorganizmy w 1-5 lata

[ 5 ] Nawóz Naturalny

Ochrona tego, co ważne, jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki EBT możemy oferować nie tylko najlepszą ochronę rąk, ale również sposób na ochronę naszej planety z myślą o przyszłych pokoleniach.

Po oddaniu na wysypisko odpadów mikroorganizmy zużywają, metabolizują i rozkładają materiały EBT na trzy naturalne składniki: grunt organiczny, metan i dwutlenek węgla. Powoduje to powstanie nawozu bez pozostawiania żadnych odpadów.

EBT do biodegradacji wymaga wysypisk aktywnych biologicznie. Oznacz to, że rękawice EBT nie mogą nawet zacząć się rozkładać przed utylizacją. Zdolności te zostały potwierdzone przez niezależne certyfikowane laboratoria wykorzystujące międzynarodowe metody testowe ASTM (ASTM D5511).

Ze względu na liczbę rękawic jednorazowych używanych każdego dnia w szpitalach, biurach, szkołach, magazynach, laboratoriach, a nawet w domach. Liczba ta jest astronomiczna. Dzięki EBT pomagamy w ochronie planety, przyspieszając biodegradację każdej rękawicy do 100 lat*. A każda rękawica powoduje różnicę.

*w zależności od lokalizacji wysypiska.

Trwa wczytywanie