Loading...

Nowa kolekcja odzieży roboczej Portwest KX3

POPRAWIONE – NISKI PROFIL – HYBRYDOWY – WYZYWAJĄCE

Linia produktów Portwest KX3 to wyjątkowy zbiór modnych ubrań łączących najwyższą jakość, standardy wykonania i tkaniny techniczne. Najważniejsze cechy tej kolekcji to odporność na ścieranie, oddalanie wilgoci i stretch, dający rozciągliwość i nieograniczone ruchy. Wszystkie ubrania KX3 zostały zaprojektowane w tej sposób, by mogły się ze sobą łączyć i tworzyć komplety pod indywidualne potrzeby. Perfekcyjne rozwiązanie dla nowoczesnej odzieży roboczej.

KX3 INNOWACYJNE TKANINY

Nowoczesny, rozciągliwy materiał Four-way Stretch wykonany jest z 93% poliestru i 7% elastanu. Mieszanka ta pozwala na łatwość poruszania się i komfort bez wysiłku w czasie aktywnego użytkowania. Tkanina jest zaawansowana technicznie, gwarantuje wysoką oddychalność, odprowadzanie wilgoci i szybkie schnięcie. Tkanina ma wskaźnik UPF powyżej 50 i blokuje 98% promieniowania UV padającego na odzież.

Innowacyjny materiał stretchowy ripstop jest wykonany z mieszanki 65% poliestru i 35% bawełny. Splot siatki ripstop gwarantuje ekstremalnie mocną tkaninę, która jest trwała i odporna na rozdarcia. Stretch zapewnia rozciągliwość, komfort ruchu i elastyczność. Tkanina ma wskaźnik UPF powyżej 50 i blokuje 98% promieniowania UV padającego na odzież.

Portwest Stretch jest bawełnianą tkaniną klasy Premium. Mieszanka 98% bawełny i 2% elastanu zapewnia duży komfort i elastyczność. Wysoka zawartość bawełny nadaje ultra miękką strukturę, dodatek elastanu ułatwia ruchy. Długie włókna, użyte w procesie konstrukcji tkaniny, pozwalają na dużą swobodę ruchów i elastyczność, a także zapobiegają mechaceniu się. Tkanina posiada wskaźnik UPF na poziomie 50, gwarantujący zatrzymywanie 98% promieniowania UV.

ZALETY

  • Skrojony idealnie do ciała i ergonomiczny design dla większego zakresu ruchów
  • Wyjątkowa wszechstronność kieszeni dla przechowywania rzeczy osobistych
  • Niski profil szwów i konstrukcja produktu zapobiega przetarciom
  • Wzmocnione panele przedłużają okres użytkowania
  • Możliwość tworzenia kompletów
  • Wymienne taśmy na zamki błyskawiczne pomagają w łatwym oznakowaniu i integracji kolorów korporacyjnych

2019-06-26T11:09:24+00:00
Przejdź do góry