Szukasz rozwiązań? Jesteś zainteresowany produktami?

Skontaktuj się z nami!

SHOWA

SHOWA: DOSKONAŁA RÓWNOWAGA

Po japońsku słowo „SHOWA” oznacza „znajdowanie równowagi pomiędzy różnymi elementami”. Ta zasada to więcej niż tylko ciekawe sformułowanie; znajduje się ona w centrum naszych działań i wymaga pełnej kontroli na wszystkich etapach. SHOWA to jedyna firma, która w pełni kontroluje projektowanie i produkcję własnych rękawic ochronnych. W SHOWA codziennie pracujemy nad innowacjami, które mają zapewnić użytkownikom produkty spełniające ich oczekiwania. Ta autonomia, zapewniająca niezależność od konkurencyjnych metod i koncepcji, opiera się na ciągłym wykraczaniu poza to, co zostało już zrobione, przy zapewnieniu wszystkim komfortu i optymalnego bezpieczeństwa.

Trusted Partner

ZOBACZ WYBRANE PRODUKTY

Pan Tanaka, który w 1954 r. założył firmę SHOWA, zadbał o umieszczenie w filozofii założycielskiej i wizji firmy następujących kluczowych elementów:

„Siła firmy bierze się z naszego szacunku dla harmonii, z brania odpowiedzialności za nasze działania oraz z koncentrowania się na tym, aby być jak najlepszą osobą w ramach naszych własnych możliwości.

Każdy z członków rodziny SHOWA musi postępować uczciwie i być w stanie budować relacje oparte na zaufaniu, w ramach naszej firmy, a także, co równie ważne, z naszymi klientami.”

Ta filozofia biznesowa, jeśli jest należycie wprowadzana w życie, jest źródłem obustronnie satysfakcjonujących powiązań z naszymi klientami.

Obecnie firma SHOWA cieszy się dobrą renomą zarówno ze względu na jakość, jak i innowacje. Nasze technologie na zawsze zmieniły naszą branżę, możliwości Twoich dłoni i wpływ, jaki wywarliśmy na środowisko. Osiągnęliśmy to dzięki wykorzystaniu najnowszych zdobyczy technologicznych, zrozumieniu standardów dotyczących środków ochrony indywidualnej, a także zapewnieniu naszych klientów, że nie dopuszczamy żadnych kompromisów: możliwy jest wyłącznie najwyższy poziom jakości w zakresie ochrony rąk, w każdej sytuacji. To podstawowe przekonanie jest jednym z głównych powodów, dla których produkty firmy SHOWA są dobrze znane, doceniane i wykorzystywane przez miliony ludzi na całym świecie. Jesteśmy pionierami jakości, osiągów i ochrony, aby zapewnić zwykłym dłoniom niezwykłe możliwości.

SKUPIAMY SIĘ NA PRZYSZŁOŚCI: CIĄGŁE INNOWACJE. ŻADNYCH IMITACJI

W roku 2014 firma SHOWA® przeprowadziła globalny rebranding, łącząc pod jedną nazwą firmy SHOWA oraz Best Manufacturing. Marka, logo dłoni oraz slogan odzwierciedlają nowoczesną i trwałą charakterystykę naszej świetnej firmy. Czcionka jest unikalna dla firmy SHOWA, a palce powyżej litery „O” przedstawiają formę do rękawic SHOWA. Paleta kolorów łączy wyrazistą zieleń, mocną czerń i ostrą biel. Nowy slogan jest hołdem złożonym pionierskiemu duchowi naszej firmy i naszemu zobowiązaniu do stosowania się do tych zasad również w przyszłości: „Ciągłe innowacje. Żadnych imitacji” wyraża zdeterminowaną postawę dążenia do wprowadzania na rynek nowych technologii oraz innowacji. Jest to nasze zobowiązanie wobec naszych pracowników oraz naszych klientów.

POZNAJ UNIKALNE TECHNOLOGIE SHOWA

PIANKI BREATHEX

CZYTAJ WIĘCEJ

DURACOIL

CZYTAJ WIĘCEJ

MIKROFIBRA

CZYTAJ WIĘCEJ

ECO BEST

CZYTAJ WIĘCEJ

Dzisiaj jeszcze bardziej niż kiedykolwiek marka SHOWA oznacza najwyższy stopień w dziedzinie ochrony rąk oraz innowacji. Nasze technologie na zawsze zmieniły naszą branżę, możliwości Twoich dłoni i wpływ, jaki wywarliśmy na środowisko.

Jesteśmy pionierami jakości, osiągów i ochrony, aby zapewnić zwykłym dłoniom niezwykłe możliwości.

KATALOG PRODUKTÓW

Trwa wczytywanie

RYZYKO POD KONTROLĄ

Nasza wiedza i zdobyte kompetencje zapewnią Twoim pracownikom bezpieczne miejsca pracy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Zajmie Ci to tylko kilka sekund!