ATLAS RUNNER

Obuwie bezpieczne doskonale łączące modny wygląd lifestylowy i najlepsze cechy użytkowe

ATLAS® buduje na dotychczasowych osiągnięciach i jednocześnie tworzy coś nowego. Ta seria lifestylowa została opracowana z nowym materiałem wierzchnim LIGHT KNIT ATLAS® i dzięki innowacyjnej 3-warstwowej strukturze podeszwy daje zupełnie nowe wrażenie po założeniu buta.

Nowe buty ATLAS RUNNER doskonale odzwierciedlają styl nowej odzieży roboczej: funkcjonalność idzie tutaj w parze z modnym wyglądem.

Modele ATLAS RUNNER niezwykle elastycznie dopasowują się do kształtu stopy, dzięki idealnie opinającej wewnętrznej skarpecie tzw. monosock, a ich materiał wierzchni wykonany jest z bardzo wygodnej i elastycznej tkaniny LIGHT KNIT. Ten w 100% tkany i bezszwowy materiał wierzchni łączy optymalną stabilność, najlepsze cechy użytkowe oraz przyjemną miękkość i wygodę, co zapewnia naturalną wygodę podczas chodzenia.

Zastosowany materiał wierzchni LIGHT KNIT charakteryzuje się szczególnie precyzyjnym wykonaniem. Struktura z otwartej siateczki w obszarze przedstopia zwiększa szczególnie oddychalność buta, dzięki czemu zapewniona jest przez cały czas wygoda, przewiewność i lekkość podczas chodzenia. Od strony zewnętrznej zastosowano gęsto tkany i wytrzymały materiał, aby osiągnąć najwyższą trwałość obuwia. Wyściółka na zakończeniu cholewki zapewnia dobre dopasowanie i w istotny sposób przyczynia się do większego komfortu użytkowania.

Nowy system podeszwy „RUN-3“ to zupełnie nowe rozwiązanie, jeśli chodzi o kombinację materiałów podeszwy. 3-warstwowa struktura wykonana z elastycznego nitrylu i dobrze znanego wielofunkcyjnego poliuretanu (MPU) gwarantuje najlepsze cechy użytkowe i modny wygląd sneakersów.

Dwie warstwy nitrylu w podeszwie zewnętrznej nadają butom szczególny akcent kolorystyczny, a zarazem są niezwykle antypoślizgowe, wytrzymałe i odporne na ścieranie. Jednocześnie podeszwa środkowa wykonana ze znanej już pianki high-tech MPU zapewnia niezbędną dynamikę, funkcjonalność i przyjemną amortyzację.

Niezależnie od tego, czy chodzi o sneakersy, czy obuwie ochronne, cechy obuwia są tak dobrane, żeby użytkownik mógł wykonywać swoją pracę bez ograniczeń nie tylko na produkcji, ale także w biurze.

Dobra amortyzacja, szczególnie w połączeniu ze stabilnym trzymaniem stopy w bucie i podeszwą antypoślizgową, to bardzo skuteczny sposób na utrzymanie zdrowia wszystkich pracowników – co pozwoli zapobiec długofalowo absencji w pracy i przestojom w produkcji.

Wysoka funkcjonalność i modny design sprawiają, że w tym obuwiu można się pokazać nie tylko w pracy. Obuwie ochronne czy sneakersy? O tym decyduje użytkownik.

 

Nowa seria ATLAS RUNNER dostępna jest w trzech kolorach: deep black (RUNNER 25), neon blue (RUNNER 45) i stone grey (RUNNER 65).

Buty „ATLAS RUNNER“ odpowiadają klasie bezpieczeństwa S1P, zgodnie z normą EN ISO 20345 i są wyposażone w podnosek ochronny. Dostępne są jako model unisex zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn w rozmiarach od 39 do 48.

Duża liczba tych innowacji, zarówno jeśli chodzi o cholewkę, jak i podeszwę, stała się okazją do wprowadzenia nowej lifestylowej serii RUNNER.

BE A RUNNER – FEEL THE ENERGY

Daj się zainspirować i poczuj tego ducha:

GET THE POWER | FEEL THE ENERGY | BE A RUNNER