BREATHEX NAJLEPSZY PARTNER DO PRACY NA ZEWNĄTRZ

W firmie SHOWA uważamy, że innowacje mają sens tylko wtedy, kiedy wnoszą coś naprawdę przydatnego. Badania wykazują, że większość pracowników, którzy przez cały rok w zmiennych warunkach pogodowych wykonują prace budowlane, logistyczne i ogólne, używa rękawic z powłoką lateksową we wnętrzu dłoni.

Kiedy dni są suche i gorące, noszenie rękawic powoduje pocenie się dłoni i gromadzenie się wilgoci. Z kolei w dni chłodne i wilgotne użytkownicy noszą rękawice całkowicie powlekane, żeby zapewnić dłoniom czystość, suchość i ciepło. Oznacza to konieczność zmiany rękawic w zależności od klimatu i warunków panujących na zewnątrz. A jeśli do wykonania tej samej czynności użytkownicy potrzebują 2 różnych typów rękawic, są zmuszeni do zakupienia dwóch par lub do noszenia rękawic nieodpowiednich do pory roku.

Nasza odpowiedź: sucho, mokro, ciepło, zimno… dlaczego zawsze musimy wybierać?

CZYM JEST TECHNOLOGIA PIANKI BREATHEX?

W oparciu o te ustalenia firma Showa zaprojektowała najlepszego partnera do pracy na zewnątrz: rękawicę SHOWA 306, wykorzystującą TECHNOLOGIĘ PIANKI BREATHEX – rewolucyjną technologię podwójnej powłoki lateksowej, która sprawia, że rękawica może być jednocześnie PRZEWIEWNA i ODPORNA NA PŁYNY. Połączenie pełnej powłoki z pianki lateksowej oraz lateksowej powłoki wnętrza dłoni jest jedynym alternatywnym rozwiązaniem pozwalającym chronić ręce pracowników przy użyciu jednego typu rękawic.

Rękawica SHOWA 306 zapewnia doskonały chwyt i zręczność, a także przewiewność w suchych lub mokrych środowiskach, niezależnie od warunków pogodowych.

JAK TO DZIAŁA?

[ 1 ] Napowietrzana pianka lateksowa pokrywa wyściółkę o uigleniu 13, co umożliwia wydostawanie się ciepłego powietrza, tak że dłonie mogą oddychać i mniej się pocą

[ 2 ] Pełna powłoka z pianki lateksowej jest nieprzemakalna i chroni przed przedostawaniem się płynów do rękawicy, zatem dłonie pozostają suche

[ 3 ] Dodatkowa powłoka lateksowa we wnętrzu dłoni i na palcach zapewnia doskonały chwyt i zręczność

NAJLEPSZY PARTNER DO PRACY ZIMĄ

Po sukcesie modelu SHOWA 306, wykorzystaliśmy wszystkie wspaniałe cechy tej rękawicy do stworzenia na ich podstawie rękawicy SHOWA 406. Nowa rękawica 406 ma dodatkową wewnętrzną wyściółkę z dzianiny, zapewniającą dodatkową izolację termiczną aż do temperatury -30°C i miękką w dotyku. Przy ogólnych pracach na zimnie, podczas których wymagana jest odporność na ścieranie, płyny, niskie temperatury oraz wiatr, najlepszym partnerem jest SHOWA 406.

ZALETY

Pojedyncze rozwiązanie do wszystkich zastosowań, niezależnie od warunków zewnętrznych:

[ 1 ] Napowietrzana pianka lateksowa zapewniająca przewiewność i ograniczająca pocenie

[ 2 ] Nieprzemakalność, chroniąca przed wnikaniem cieczy

[ 3 ] Powłoka lateksowa zapewniająca wysoki poziom chwytu i tarcia

[ 4 ] Technologia SHOWA naśladująca kształt dłoni zapewnia miękkość, wygodę i doskonałe dopasowanie

[ 5 ] Wysoka elastyczność dzięki samodzielnie opracowanej powłoce

[ 6 ] Ergonomiczna budowa naśladująca naturalne krzywizny ludzkiej dłoni zmniejsza zmęczenie

DODATKOWE ZALETY MODELU 406

  • Wodoodporna powierzchnia w połączeniu z wyściółką izolującą termicznie zapewnia, że ręce pozostają ciepłe i suche, co zwiększa produktywność i umożliwia wydłużenie czasu pracy
  • Napowietrzany materiał ogranicza przewodzenie ciepła, a także eliminuje konwekcję poprzez zatrzymywanie ciepłego powietrza wewnątrz rękawicy.
  • Kolor pomarańczowy rękawicy 406 zwiększa bezpieczeństwo przy słabym oświetleniu i pozwala uniknąć zgubienia rękawic.